Klubbat för:
55000 SEK
Utropspris
50 000-60 000 SEK
LUDVIG FRID
1855-1909
Midsommardröm
Signerad och daterad Ludvig Frid 1902. Olja på duk, 98 x 140 cm
334
2020-06-10
Gör en kostnadsfri värdering här