Markiser, Louis XVI
Klubbat för:
30000 SEK
Utropspris
30 000-40 000 SEK
MARKISER, ett par, Louis XVI, Frankrike, massiv valnöt, träskuren dekor, rak form, rygg krönt med dekor av blommor, profilerade armlän och sarger, raka avsmalnade ben med kannelyrer, sitthöjd 46 cm, smärre skador och lagningar
51
2020-06-10