Soffa, Louis XV
Klubbat för:
Osåld
Utropspris
15 000-18 000 SEK
SOFFA, Louis XV, Frankrike, träskuren dekor, kredering med spår av förgyllning, dekor av blommor, volutformade armlän, svängda framben med akantushölster, sitthöjd 41, längd 127 cm, ställvisa skador och lagningar, krederingsbortfall
49
2020-06-10