Klubbat för:
Osåld
Utropspris
40 000-50 000 SEK
STENBORD, Skåne 17/1800-tal, skiva av komstasten, underrede i ek och furu med balusterformade ben med fotkryss, sarg med en låda, höjd 80, 162 x 83 cm, slitage, underrede kompletterat
65
2020-06-10
Gör en kostnadsfri värdering här