Klubbat för:
Osåld
Utropspris
20 000-25 000 SEK
TABURETTER, ett par, empire, massiv mahogny med träskuren dekor, korslagda ben med tassfötter, profilerat tvärstag, sitthöjd 41 cm, slitage, lagningar, smärre kompletteringar
32
2020-06-10
Gör en kostnadsfri värdering här