Klubbat för:
20000 SEK
Utropspris
20 000-25 000 SEK
BERNDT HALCK, tekanna, Halmstad 1773, närmast klotformad, rak pip, svängd hänkel av ebenholts, lockknopp i form av blomma och blad, invändigt förgylld, höjd 8,5 cm, vikt 305 g, smärre bucklor
237
2020-06-10
Gör en kostnadsfri värdering här