Klubbat för:
15000 SEK
Utropspris
20 000-25 000 SEK
THURE CEDERSTRÖM
1843-1924
Kyrkointeriör med samtalande präster
Signerad Th. Cederström München. Olja på duk, 76 x 60 com.
337
2020-06-10
Gör en kostnadsfri värdering här