Klubbat för:
24000 SEK
Utropspris
30 000-40 000 SEK
ANDERS ZORN
1860 - 1920
I Fria Luften
Etsning (II état av III), 1890, signerad med blyerts Zorn. 15,5 x 11,8 cm.
LITTERATUR:
Asplund s. 44
Hjert & Hjert 216
Loys Delteil 44
Schuberg-Soldern 28
ZG 44
1597
2020-12-09
Gör en kostnadsfri värdering här