Klubbat för:
26000 SEK
Utropspris
18 000-20 000 SEK
ANDERS ZORN
1860-1920
Maja von Heijne
Signerad Zorn. Etsning, I 24 x 19,5 cm
LITTERATUR: Asplund 150, Hjert & Hjert 99, ZG 150, 2 état, mycket sällsynt
1595
2020-12-09
Gör en kostnadsfri värdering här