Anna Gardell-Ericson, Idylliskt kustlandskap
Klubbat för:
14000 SEK
Utropspris
15 000-18 000 SEK
ANNA GARDELL-ERICSON
1853-1939
Idylliskt skymningslandskap från Särö
Signerad Anna Gardell-Ericson Särö. Akvarell på papper, 40 x 58 cm
För frågor och konditionsrapport kontakta pierre.olbers@auktionsverket.se
1540
2020-12-09