50000 SEK
60 000-80 000 SEK
ANNA PALM DE ROSA
1859-1924
Motiv från Paris, rue de la Paix vid place Vendôme
Signerade Anna Palm de Rosa Paris, varav en daterad 1904. Akvarell på papper, ett par, 47 x 36 cm resp. 47 x 40 cm. (2)
1535
2020-12-09
Har du ett liknande föremål att sälja? Gör en kostnadsfri värdering här