Klubbat för:
17000 SEK
Utropspris
15 000-18 000 SEK
ANSHELM SCHULTZBERG
1862-1945
Vinterväg
Signerad och daterad A Schultzberg 1909. Olja på duk, 75 x 102 cm
1581
2020-12-09
Gör en kostnadsfri värdering här