Klubbat för:
30000 SEK
Utropspris
35 000-40 000 SEK
BIDJAR, antik omkring 1900, kelleh, 352 x 162 cm, renoverad, flera lagningar, ena kortsidan nyknuten och andra kortsidan med slitage
1422
2020-12-09
Gör en kostnadsfri värdering här