Klubbat för:
11000 SEK
Utropspris
10 000-12 000 SEK
USHAK, antik från första hälften av 1800-talet, bönematta, 195 x 133 cm, lagningar, ena hörnan nyknuten, äldre malskador
PROVENIENS
Senem Arhan, Stockholm
1406
2020-12-09
Gör en kostnadsfri värdering här