Klubbat för:
19000 SEK
Utropspris
18 000-20 000 SEK
AXEL KULLE
1846-1908
Åh hå ja ja
Signerad och daterad AXEL. KULLE 86. Olja på duk, 42 x 31 cm.
PROVENIENS
Professor Julis Kronberg, Lilla Skuggan, Stockholm.
1534
2020-12-09
Gör en kostnadsfri värdering här