Klubbat för:
22000 SEK
Utropspris
8 000-10 000 SEK
BÅLSKÅL, 1700-talets andra hälft, Marieberg, märkt MB, vitglaserad fajans med polykroma ströblomster, höjd 12,5, diameter 26,5 cm, sprickor, mindre kantlagning, retuscher
1160
2020-12-09
Gör en kostnadsfri värdering här