Klubbat för:
Osåld
Utropspris
18 000-20 000 SEK
BENGT NORDENBERG
1822-1902
Bondbröllop
Signerad och daterad B. Nordenberg 1891. Olja på duk, 39 x 60 cm.
1536
2020-12-09
Gör en kostnadsfri värdering här