Bengt Nordenberg, Bondbröllop

Bengt Nordenberg, Bondbröllop
Bengt Nordenberg, Bondbröllop
Bengt Nordenberg, Bondbröllop
Bengt Nordenberg, Bondbröllop
Bengt Nordenberg, Bondbröllop
Bengt Nordenberg, Bondbröllop
Bengt Nordenberg, Bondbröllop
Bengt Nordenberg, Bondbröllop
Bengt Nordenberg, Bondbröllop
Bengt Nordenberg, Bondbröllop
Bengt Nordenberg, Bondbröllop
Bengt Nordenberg, Bondbröllop

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

18 000-20 000 SEK

BENGT NORDENBERG
1822-1902
Bondbröllop
Signerad och daterad B. Nordenberg 1891. Olja på duk, 39 x 60 cm.

1536

2020-12-09