Klubbat för:
50000 SEK
Utropspris
70 000-80 000 SEK
EDOUARD CORTES
Frankrike 1882-1969
L´Arc de Triomphe, Paris
Signerad Edouard Cortès. Olja på duk, 50 x 65cm.
1626
2020-12-09
Gör en kostnadsfri värdering här