Klubbat för:
20000 SEK
Utropspris
12 000-15 000 SEK
EERO JÄRNEFELT
Finland 1863-1937
Sjölandskap
Signerad Eero Järnefelt. Akvarell på papper monterad på duk, 23 x 30 cm.
1614
2020-12-09
Gör en kostnadsfri värdering här