Emil Åberg, Molnen drar in
Klubbat för:
10000 SEK
Utropspris
12 000-15 000 SEK
EMIL ÅBERG
1864-1940
Molnen drar in
Signerad E Åberg. Olja på pannå, 16 x 11,5 cm.
För frågor och konditionsrapport kontakta pierre.olbers@auktionsverket.se
1545
2020-12-09