Emil Åberg, Molnen drar in

Emil Åberg, Molnen drar in
Emil Åberg, Molnen drar in
Emil Åberg, Molnen drar in
Emil Åberg, Molnen drar in
Emil Åberg, Molnen drar in
Emil Åberg, Molnen drar in
Emil Åberg, Molnen drar in
Emil Åberg, Molnen drar in
Emil Åberg, Molnen drar in
Emil Åberg, Molnen drar in

Klubbat för:

10000 SEK

Utropspris

12 000-15 000 SEK

EMIL ÅBERG
1864-1940
Molnen drar in
Signerad E Åberg. Olja på pannå, 16 x 11,5 cm.

För frågor och konditionsrapport kontakta pierre.olbers@auktionsverket.se

1545

2020-12-09