Fanny Brate, Skogsglänta

Fanny Brate, Skogsglänta
Fanny Brate, Skogsglänta
Fanny Brate, Skogsglänta
Fanny Brate, Skogsglänta
Fanny Brate, Skogsglänta
Fanny Brate, Skogsglänta
Fanny Brate, Skogsglänta
Fanny Brate, Skogsglänta
Fanny Brate, Skogsglänta
Fanny Brate, Skogsglänta

Klubbat för:

34000 SEK

Utropspris

30 000-40 000 SEK

FANNY BRATE
1861-1940
Skogsglänta
Signerad och daterad Fanny Brate 1891. Olja på duk, 46 x 31 cm.

PROVENIENS
I arv till dottern Astrid, och därefter i arv inom familjen.

1460

2020-12-09