Ferdinand Fagerlin, Den musicerande familjen

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

15 000-18 000 SEK

FERDINAND FAGERLIN
1825-1907
Den musicerande familjen
Signerad Ferd. Fagerlin. Olja på duk 47,5 x 55 cm.

1525

2020-12-09