Klubbat för:
Osåld
Utropspris
15 000-18 000 SEK
FERDINAND FAGERLIN
1825-1907
Den musicerande familjen
Signerad Ferd. Fagerlin. Olja på duk 47,5 x 55 cm.
1525
2020-12-09
Gör en kostnadsfri värdering här