Klubbat för:
Osåld
Utropspris
12 000-15 000 SEK
FERDINAND HERNLUND
1837-1902
Tyrolsk landskap
Signerad Ferd. Hernlund. 79. Olja på pannå, 22,5 x 35 cm.
1523
2020-12-09
Gör en kostnadsfri värdering här