Klubbat för:
19000 SEK
Utropspris
25 000-30 000 SEK
FONTÄN, 1800-talets slut, efter Andrea del Verrocchio, i form av stående bevingad putto med delfin i famnen, bly, postament i komposit, dekor av scenerier med Venus och Amor, höjd 116 cm, slitage
1174
2020-12-09
Gör en kostnadsfri värdering här