70000 SEK
30 000-40 000 SEK
FRAGMENT AV ISFAHAN-MATTA från 1600-talet, flera sammansydda delar, 192 x 133 cm, skador, slitage, på baksidan beläggningar
PROVENIENS
Senem Arhan, Stockholm
1407
2020-12-09
Har du ett liknande föremål att sälja? Gör en kostnadsfri värdering här