Klubbat för:
Osåld
Utropspris
15 000-18 000 SEK
FRANS WILHELM ODELMARK
1849-1937
Motiv från Venedig
Signerad F. W. Odelmark Venedig. Olja på duk, 95 x 65 cm.
1467
2020-12-09
Gör en kostnadsfri värdering här