Georg Hansen, Tidig vårdag på Haga
Klubbat för:
20000 SEK
Utropspris
20 000-25 000 SEK
GEORG HANSEN
1868-1932
Tidig vårdag på Haga
Signerad och daterad Georg Hansen 1899. Olja på pannå, 29 x 45,5 cm.
För frågor och konditionsrapport kontakta pierre.olbers@auktionsverket.se
1463
2020-12-09