Klubbat för:
8000 SEK
Utropspris
8 000-10 000 SEK
GHIORDES/GÖRDES, antik 1800-talets andra del, bönematta, med motiv av träd, 180 x 115 cm, renoverad, lagningar, båda kortsidorna nyknutna
PROVENIENS
Senem Arhan, Stockholm
1405
2020-12-09
Gör en kostnadsfri värdering här