Gunnar Åberg, Kajor vid gärdsgård

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

12 000-15 000 SEK

GUNNAR ÅBERG
1869-1894
Kajor vid gärdsgård
Signerad och daterad G Åberg -91. Oja på duk, 45 x 65,5 cm

1556

2020-12-09