Gustaf Rydberg, Tidig sommardag
Klubbat för:
13000 SEK
Utropspris
12 000-15 000 SEK
GUSTAF RYDBERG
1835-1933
Tidig sommardag
Signerad och daterad G Rydberg -95. Olja på pannå, 16 x 26 cm.
För frågor och konditionsrapport kontakta pierre.olbers@auktionsverket.se
1480
2020-12-09