Klubbat för:
5000 SEK
Utropspris
6 000-8 000 SEK
HEINRICH ABEL SEYFFERT
Tyskland, 1768-1834
Porträtt av herreman
Signerad och daterad Seyffert pinx. Pastell, oval 36 x 29 cm
1636
2020-12-09
Gör en kostnadsfri värdering här