Klubbat för:
12000 SEK
Utropspris
15 000-18 000 SEK
HENRY REDMORE
England 1820-1887, tillskriven
Skeppsbrott
Signerad och daterad H Redmore 1875. Olja på duk, 64 x 113 cm.
1620
2020-12-09
Gör en kostnadsfri värdering här