Klubbat för:
20000 SEK
Utropspris
20 000-25 000 SEK
HERMAN FUNCH
Danmark 1841-1919
Gravhundehvalpe med et kødben
Signerad och daterad H. Funch 94. Olja på duk, 41 x 61 cm.
1612
2020-12-09
Gör en kostnadsfri värdering här