Klubbat för:
Osåld
Utropspris
25 000-30 000 SEK
FRAGMENT av matta, sannolikt Bursa, 1800-tal, silke på silkesvarp, inramad, 128 x 104 cm, skador och flera bristningar, ej examinerad ur ram
PROVENIENS
Senem Arhan, Stockholm
1408
2020-12-09
Gör en kostnadsfri värdering här