Klubbat för:
17000 SEK
Utropspris
12 000-15 000 SEK
IVAN ALEKSEEVIV VLADIMIROV
Ryssland 1869-1947
Polis som läser sin post
Signerad och daterad 1920. Olja på duk fäst på kartong, 20,5 x 14,5 cm, oramad
1631
2020-12-09
Gör en kostnadsfri värdering här