Klubbat för:
Osåld
Utropspris
20 000-25 000 SEK
IVAR AROSENIUS
1878-1909
Vilddjuret
Signerad och daterad I.A. 07. Akvarell och tusch på papper, ca 24 x 32 cm.
PROVENIENS
Eva Aroseius, därefter i arv inom familjen
1515
2020-12-09
Gör en kostnadsfri värdering här