Klubbat för:
Osåld
Utropspris
30 000-40 000 SEK
JEAN JACQUIN
Frankrike 1606-1683
Interiör från ett tavelgalleri
Signerad J. Jacquin. Olja på duk, 37 x 62,5 cm
1642
2020-12-09
Gör en kostnadsfri värdering här