Klubbat för:
15000 SEK
Utropspris
10 000-12 000 SEK
NAIN, semiantik, signerad Iran Nain Pahlevan Safai, mot blå botten, 242 x 155 cm, fläckar, smärre malskador, något blekt
1416
2020-12-09
Gör en kostnadsfri värdering här