Olof Krumlinde, Arild
Klubbat för:
17000 SEK
Utropspris
15 000-18 000 SEK
OLOF KRUMLINDE
1856-1945
I hamnen - Arild
Signerad och daterad Olof Krumlinde 1897. Olja på duk, 50 x 75,5 cm.
PROVENIENS
Stockholms Auktionsverk, Stora Kvalitén, våren 2006, katalognr 2194
För frågor och konditionsrapport kontakta pierre.olbers@auktionsverket.se
1538
2020-12-09