Oskar Bergman, Vinter på Söder

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

15 000-18 000 SEK

OSKAR BERGMAN
1879-1963
Vinter på Söder
Signerad och daterad Oskar Bergman Febr 1941. Akvarell på papper, 38 x 52,5 cm.

1590

2020-12-09