Prins Eugen, Motiv från Örberga
Klubbat för:
65000 SEK
Utropspris
20 000-25 000 SEK
PRINS EUGEN
1865-1947
Motiv från Örberga
Signerad Eugen. Olja på pannå, 19 x 27 cm
Signerad och daterad på baksidan 'Studie Örb. VIII 1920 Eugen'.
För frågor och konditionsrapport kontakta pierre.olbers@auktionsverket.se
1559
2020-12-09