Osåld
18 000-20 000 SEK
RUFIN GAVRILOVICH SUDKOVSKY
Ukraina 1850-1885
Ett par skisser med kustlandskap från Krim
Signerade. Olja på duk, vardera 13,5 x 19 cm.
(2)
1633
2020-12-09
Har du ett liknande föremål att sälja? Gör en kostnadsfri värdering här