Severin Nilson, Sommarlandskap, ett par

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

10 000-12 000 SEK

SEVERIN NILSON
1846-1918
Idylliska sommarlandskap, ett par
Signerade Severin Nilson. Olja på pannå av papp, 28,5 x 47 cm vardera.

1549

2020-12-09