Klubbat för:
Osåld
Utropspris
40 000-50 000 SEK
SKULPUR, Italien 18/1900-tal, Ephebe efter Antiken, otydligt gjutarmärkt Fonderia Artistica Baldis & Pozz(?), patinerad brons, höjd 149,5 cm, smärre slitage
1213
2020-12-09
Gör en kostnadsfri värdering här