Stephan Jeaurat, hans art, ett par
Klubbat för:
Osåld
Utropspris
40 000-50 000 SEK
STEPHAN (ETIENNE) JEAURAT
hans art, 1700-tal
"L'Amour du Vin" och "L'Amour de la Chasse"
Olja på duk, ett par, 72 x 138 cm vardera
Ett par dörröverstycken med mytologiska motiv (2)
PROVENIENS
Vingsleör säteri, Eskilstuna, Södermanland
För frågor och konditionsrapport kontakta pierre.olbers@auktionsverket.se
1645
2020-12-09
Har du ett liknande föremål att sälja? Gör en kostnadsfri värdering här