Thure Cederström, Kyrkointeriör med präster

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

20 000-25 000 SEK

THURE CEDERSTRÖM
1843-1924
Kyrkointeriör med samtalande präster
Signerad Th. Cederström München. Olja på duk, 76 x 60 com.

1598

2020-12-09