Thure Wallner, Katt på blomsteräng

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

20 000-25 000 SEK

THURE WALLNER
1888-1965
Katt på blomsteräng
Signerad och daterad Th. Walllner 1916. Olja på duk, 82 x 88 cm

1553

2020-12-09