Thure Wallner, Räv i vinterlandskap

Klubbat för:

34000 SEK

Utropspris

25 000-30 000 SEK

THURE WALLNER
1888-1965
Räv i vinterlandskap
Signerad Th Wallner. Olja på duk, 73 x 92 cm.

1582

2020-12-09