Klubbat för:
Osåld
Utropspris
30 000-35 000 SEK
LUDOLF I BACKHUYSEN
Holland 1630-1708, tillskriven
Skepp vid mynningen av en flod
Olja på duk, 50,5 x 60,5 cm
PROVENIENS
Funnits i samma familjs ägo sedan 1930-talet, vidare i arv till nuvarande ägare.
1646
2020-12-09
Gör en kostnadsfri värdering här