Venetiansk skola, Tre stilleben med fåglar
Klubbat för:
Osåld
Utropspris
50 000-60 000 SEK
VENETIANSK SKOLA
1700-tal
Stilleben med blommor och fåglar
Olja på duk, tre stycken, 50 x 64 cm vardera. (3)
Märkta T432, T433, T434
Dörröverstycken
1643
2020-12-09
Har du ett liknande föremål att sälja? Gör en kostnadsfri värdering här